fbpx
Eşsiz Tasarımların Doğru Adresi.

Geliştirdiğimiz strateji ve görsele döktüğümüz eşsiz tasarımlar ile sosyal medya platformlarındaki potansiyel müştelerinize ulaşım, marka bilinirliliğinizi artıralım. Sektörünüze ve markanıza özel çözümlerimiz ile akılda kalıcılık oluşturarak marka bilincine uygun tasarımlar üretelim.

Markanız için doğru sosyal medya ajansı ile seçmek sosyal medya yönetimi için en önemli adımdır. Tüm sosyal dijital platformlarının yönetimleri için Publicus ile çalışın, eşsiz tasarım ve stratejiler ile rakiplerinizin önüne geçin, akılda kalın. Sosyal medyanızı yönetirken hangi adımları gerçekleştireceğiz sayfayı aşağıya doğru kaydırın ve incelemeye başlayalım.

#
RAKİP ANALİZİ.

Yapacağınız iş ne olursa olsun, sektörde yer edinmek ve rakiplerinizin önüne geçmek için en önemli şeyin rakip analizi olduğuna inanıyoruz.

Sektörünüzdeki büyük küçük tüm markaları araştırıyor, inceliyor ve dönüşüm tahminlerini gerçekleştiriyoruz. Sosyal medya yönetiminiz için bir ajanstan daha fazlasını yapıyoruz.

İÇERİK PLANLAMASI.

Özel günler, sektörel günler, kampanya kurguları, etkileşim gönderileri, reels, hikaye, post, kullanılacak font ve reklerin daha fazlasını bu bölümde belirleyerek planlamamıza alıyoruz.

Oluşturalan tüm bu planlamalar bir sonraki birime gönderilir. Görsel tasarımcılarımız işinin en iyisini yapmak için verdiğimiz tüm bilgileri harmanlar.

KREATİF OLUŞTURMA.

Akılda kalıcılık, yüksek etkileşim, markalaşma, geri dönüşüm gibi tüm adımların devamı içerik planlamasında sonra en önemli adım olan kreatifleri oluşturma ve hayata geçirmektedir .

Sadece sosyal medyanızı yönetmiyoruz, sosyal medyanızı en iyi şekilde yöneterek müşteri etkileşimini en üst düzeye çıkarmak için gerekli tüm imkanlarımızı kullanıyor ve hayata geçiriyoruz.

ANALİZ VE ÖLÇÜMLEME.

Her şey plana uygun gidiyor. Metinler oluşturuldu görseller tasarlandı. Her şey bitti mi? Cevap : Hayır.

Bu kayıtlara uygun bir şekil de anahtar kelimeler belirlenir ve bir sonraki aşamaya geçiş yapılır. Bir sonraki aşama alınan notlara ve kayıtlara göre SEO çalışması yapılacak ana web sitesi ile karşılaştırılır.

RAPORLAMA.

Her ay sonunda içeriklerinizin dönüşüm, etkileşim ve büyüme raporları tarafınızı ulaştırılır. Siz ya da ekibiniz ile toplantılar gerçekleştirilerek sosyal medya yönetimi ile en üst düzey dönüşüm alması amaçlanır.

#
#

PROFESYONEL SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya yönetimi profesyonel ajans ya da uzmanlar tarafından gerçekleştirdiğinde, doğru adımlar ve kitlenize uygun içeriklerle hızlı büyüyebileceğiniz en iyi dijital pazarlama yönlemtelerinden biridir. Sosyal medya yönetimi sadece görsel ya da hazır içerikleri paylaşmaktan ibaret değildir.

Hedef kitlenize uygun platformlarda doğru kişilere ulaşmak, sosyal medya yönetiminin en temel adımıdır. Örneğin e-ticaret markalarında Instagram daha fazla ön planda olması gerekirken iş danışmanlığı gibi sektörlerde Linkedin gibi platformları kullanmak daha önemlidir. Potansiyel kitlenize nasıl ulaşacağınızı öğrenmek için hemen iletişim formunu doldurabilir uzman yardımı alabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ FİYATLARI.
SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ TEKLİFİ ALIN.

Alanında uzman ve tek işi sosyal medya olan profesyoneller ile çalışmak ister misiniz? Markanız için doğru tercihi tercihi yapmanıza birkaç adım kadı.

Hemen iletişim kanallarımız üzerinden bizlere ulaşın, uzman arkadaşlarımız ile görüşme planlayarak markanız için en doğru hizmeti alın. Hem markanız büyüsün hem de potansiyel müşterilerinizin aklında yer edinin.

#

#
DEĞER KATTIKLARIMIZ.
#
#
#
#
#
#
#
#

SIK SORULAN SORULAR

Publicus’un uzman sosyal medya yönetimi ekibi sizin için en sık sorulan soruları cevapladı!

Sosyal medya yönetimi kısaca; marka ya da işletmelerin sosyal varlıklarının dijital sosyal ağ ortamlarında kurumsal imaja uygun olacak şekilde yönetilmesi işlemidir. Dijital pazarlama için en çok tercih edilen ve kullanılan pazarlama çeşitlerinden biridir.

Sosyal medya yönetiminde marka ya da işletmenin rakipleri incelenir, hedef kitlesi incelenir, etkileşim artıracak metin ve tasarımlar hazırlanır, müşterilere hitap edecek en uygun dilde içerikler paylaşılarak dijital varlıkların büyümesi hedeflenir.

Çalışılması gereken belirli bir süre yoktur. Bizim tavsiyemiz markanız devam ettikçe sürekli olarak sosyal medya platformlarından aktif rol oynarak müşteri/takipçileriniz ile ektileşim halinde olmanız yönündedir. Aksi halde sadık kitleniz sizleri kolay unutabilir.

Her işin kendine ait bir sosyal platformu vardır. Hitap edilen kesin ve pazarlana yapıacak işe göre hesapların uygun platformlarda kurulumları gerçekltirilmelidir. Örneğin E-ticaret siteleri içim Instagram daha iyi sonuçlar verirken daha kurumsal ve şirketlere hizmet veren markalar için en iyi sosyal platform Linkedin'dir.

Profesyonel bir sosyal medya yönetimi sadece tasarla + paylaş olarak yönetilme değil, kurgula - tasarla - paylaş - analiz et olarak hazırlanmalı ve buna göre yönetilmelidir.