fbpx

Google ADS Reklam Ajansı

Google ADS reklam yönetimi ile düşük bütçelere yüksek dönüşümler elde edin. Satışlarınızı artırın, potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşın.

Google ADS Reklam Yönetimi

Google reklam yönetimi, işletme, marka ve özellikle e-ticaret siteleri için en önemli dijital pazarlama yöntemlerinden biridir. Hemen profesyonel reklam uzmanlarımız ile ücretsiz ön görüşme sağlayarak hızlıca reklamlarınızın yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Potansiyel müşterilerinize en kolay yoldan ulaşmanın deneyimini hemen yaşayın.

Google Reklam Yönetim Hizmetleri

Arama Ağı Reklamları

Arama ağı reklamları ile anahtar kelime boşluklarından yararlanarak Google’daki müşterilerinize hızlı şekilde markanızı gösterelim. 

Görüntülü Reklamlar

Görüntülü reklam ağları ile en alakalı yerlerden potansiyel müşterilerinize ulaşalım.

Maksimum Performans

Google’nın tüm ürünleri üzerinde reklamlarınız en uygun maliyetle yayınlansın, reklamlarınızdan maksimum dönüşü elde edin. 

Video Reklamları

Videolu reklamlar ile Youtube gibi platformlarda reklamlarınız yayınlansın, marka bilinirliliğiniz hızlı şekilde artsın. 

Alışveriş Reklamları

Google Alışveriş (Merchant) reklamları ile E-ticaret firmanızın satışlarını ilk günden artıralım, potansiyel müşterilerinize ulaşalım.

Otel Reklamları

Otel odası, villa ve daire kiralama için reklamlarınızı yönetelim, performanslı reklam stratejileri ile dönüşüm oranlarınızı en üst seviyeye çıkaralım.

Google Reklam Ajansı

Google reklam ajansı, işletmelerin ücretli Google reklamlarını yöneten profesyonel reklam ajanslarıdır. Reklamlar için bakiyenizi en verimli şekilde yönetir, kampanyalarınızı oluşturur ve dönüşümleri takip eder. 

Google reklamları her geçen dün daha da rekabetli hale geldiği için yüksek dönüşümler almak oldukça zorlaşıyor. Burada Publicus Google reklam ajansı devreye girerek TBM maliyetlerinizi optimize ediyor, en iyi verimi almanız için reklamları sizin yerinize profesyonel şekilde yönetiyor. 

Tüm platformlar ve sektörler için farklı reklam yönetim türleri ile size en uygun kampanyayı oluşturalım, takibini yapalım ve dönüşümlerinizi maksimum düzeye ulaştıralım.

Google Reklam Ajansı Ne Yapar?

Google reklam yönetimi için yürüttüğümüz adımları ve izlediğimiz stratejileri sizinle paylaşıyoruz. Daha detaylı bilgi almak ve ihtiyaçlarınıza özel çözüm üretimi için hemen iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir, kısa sürede reklamlarınızın yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Dönüşümler Kurulumu

Google reklam verenleri için olmazsa olmazlardan biri dönüşümlerin kurulmasıdır. Dönüşümler, reklamların takip edilmesi, verilerin incelenmesi ve reklamların geliştirilmesi için son derece önemli adımlardan biridir. Web siteniz ya da mobil uygulamanıza entegrasyon sağlayarak dönüşüm alınabilecek tüm olayları tutuyoruz.

Kreatif Oluşturma

Özellikle görsel reklamları, Video reklamları ve maksimum performans reklam türleri için reklam kreatifleri son derece önemlidir. Etkileyici, düşündürücü ve harekete geçirici kreatifleri sizler için planlıyor, oluşturuyor, test ediyor ve yeniden yayınlıyoruz. 

Kampanyaların Oluşturulması

Google ADS kampanyaları, her zaman dikkatli ve araştırma yapılarak oluşturulması gereklidir. Aksi halde kısa sürede çok yüksek bakiyeleriniz bitebilir, yanlış reklam planlamaları ile reklamlarınız gösterildiği halde tıklanma ve dönüşüm elde edemeyebilirsiniz. 

Strateji Belirleme

Her reklam her işletmenin reklamında başarılı olmayabilir. Bu yüzden işletmenize uygun maksimum performans elde edebileceğiniz reklam stratejilerini, anahtar kelimeler ve reklam kampanyalarını kurguluyor ve belirlediğimiz stratejide en iyi verimi elde edebilmesi için kampanyalarınızı oluşturuyoruz. 

Metinlerin Hazırlanması

Reklam metinleri potansiyel müşterilerin dikkatini çekmek, dönüşümleri artırmak için son derece önemlidir. Kullanıcılar her zaman en cazip teklif sunan ve bunu reklamlarında yansıtan reklamlara tıklar ve etkileşimde bulunur. 

Ölçüm ve Analiz

Planlanan ve yayınlanan reklamların sonuçlarını analiz etmek, reklamları geliştirmek, bütçenizi doğru kullanmanız ve doğru kitlelere reklamlarınızın gösterilmesi için kesinlikle kontrol edilmesi gereken bir durumdur. Reklamlar her seferinde daha iyi sonuç almak için optimize edilmelidir.

Markanız İçin Doğru Yatırım!

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adı Soyadı

Google ADS Nedir?

Google ADS, ürün hizmet ya da markanızı Google ürünleri üzerinde ücretli şekilde pazarlama imkanı sağlayan reklam platformudur. Açık artırmaya dayalı sistemi ve farklı reklam türleri ile işletmesi ya da web sitesi olan herkes Google ADS platformunu kullanabilir. 

Google ADS Kimler İçindir?

  • E-Ticaret siteleri
  • Küçük işletmeler
  • Orta ölçekli işletmeler
  • Ticari işletmeler
  • Markalaşmak isteyenler
  • Ürün ya da hizmetini daha fazla kişiye ulaştırmak ve pazarlama isteyenler
  • Sanatçılar
  • Yapımcılar
  • Kısacası markasını, hizmetini, ürünün ya da işletmesini tanıtmak isteyen herkes Google ADS platformunu kullanabilir. 

Google Ajansı Ne Yapar?

Google reklam ajansları, ücretli reklam vermek isteyen kişi ya da markaların reklamlarını yönetir. Reklamları kurgular, test eder, dönüşümleri inceler ve daha iyisi olması için geliştirir. 

Ne Kadar Bütçe Ayırmalıyım?

Reklamlarınızın için ayırmanız gereken bütçe sektörünüzdeki rekabete göre değişiklik gösterir. Her kelimenin TBM (Tıklama Başı Maliyet) oranı farklıdır. Lokal işletmeler için 2024 yılında günlük minimum 400 TL yeterken, daha büyük işletmeler için günlük minimum 1000 TL civarı bütçe ayırmanız gerekebilir.

Reklam Bütçesini Size mi Ödeyeceğim?

Hayır, reklam bütçenizi doğrudan bize ödemenize gerek yoktur. Size özel oluşturulmuş Google ADS hesabına kartınız tanımlanır ve ödemeleriniz doğrudan Google platformuna yapılır. 

Google Reklam Danışmanlığı Fiyatları Nedir?

Google ADS danışmanlığı fiyatları yönetilecek bütçeye, sektöre ve kampanya türlerine göre değişiklik gösterir. Danışmanlık ve reklam yönetim hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.  

Google Reklamları mı Facebook Reklamları mı?

Dijital pazarlama bir bütündür. Özellikle e-ticaret siteleri ya da markalaşmaya yönelik çalışmalar isteyen firmalar tüm alanları doğru şekilde yönetmelidir. Lokal işletmeler ise sadece Google reklamları ya da SEO hizmeti ile işlerini yürütebilirler.