fbpx
En İyi E-Ticaret Altyapıları [Karşılaştırma]

En İyi E-Ticaret Altyapıları [Karşılaştırma]

İnternet satışları her gün artıyor ve E-Ticarete başlamak isteyenler her gün kendilerine uyacak ve kaliteli en iyi E-ticaret altyapısı firmalarını arıyor. Bu içeriğimizdeki amacımız sizlerden gelen talepler üzerinde karşılaştırma yapabileceğiniz, firmaların avantaj ve dezavantajlarını detaylıca inceleyebileceğiniz altyapı seçimini kolaylaştırmaktadır. Her alt yapının sunduğu imkan ve özellikler değişkenlik gösteriyor. Firmaların öne çıktığı özellikler farklılaşıyor.

Karşılaştırma yaptığımız E-ticaret altyapı firmaları arasından amacınıza ve kullanım durumunuza uygun olanı seçebilirsiniz. Öncelikli olarak herkesin seçimlerde ilk baktığı fiyat özelliği ile başlayalım.

E-Ticaret Altyapısı Fiyatları

E-ticaret altyapılarının fiyatları firmalara göre değişmekle beraber ortalama 4950 TL’den başlayarak 59988 TL’ye kadar ulaşabilmektedir. Bu fiyatlara en düşük ve en yüksek fiyatlar baz alınarak paylaşılmıştır. İstediğiniz özelliklere göre fiyatlar artıyor ya da azalıyor.

 

FİYATİdeasoftTicimaxT-softİkasFaprika
En Düşük7950 ₺ / Yıl8400 ₺ / Yıl8000 ₺ / Yıl7908 ₺ / Yıl4950 ₺ / Yıl
En Yüksek20.950 ₺ / Yıl28800 ₺ / Yıl19000 ₺ / Yıl59988 ₺ / Yıl12950 ₺ / Yıl

 E-Ticaret Altyapı Özellik Karşılaştırması

Bu tablo her paketin orta düzey fiyatlandırması dikkat alınarak oluşturulmuştur. Başlangıç için verilen özellikler e-ticaret yapmanız için gerekli özellikleri sağlamayabilir. Bu yüzden doğru bir inceleme olması açısından başlangıçta firma ya da kişilere yetebilecek özellikler altyapıların 2. fiyatlandırma tablosundan sonra ihtiyaca göre çözümler üretiyor.

Tabloda sadece en önemli özelliklere yer verilmiştir. Tüm özelliklerini incelemek için firmaların kendi e-ticaret paketleri fiyatları sayfalarını inceleyerek detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

ÖzelliklerİdeasoftTicimaxT-SoftİkasFaprika
Trafik / Yıl2000 GB2000 GB600 GBSınırsız2500 GB
Teknik Destek
SEO Modülü
Özel E-posta
Blog ModülüX
Sepet HatırlatmaXX?
Sanal Pos Entegre
Pazaryeri EntegreXX??X
Kargo EntegreX??Opisyonel
Responsive Tasarım
Özelleştirilebilir TemaX?
Kampanya SistemiXXKısmen?
Fatura EntegreXXX?Opsiyonel
Raporlama

E-Ticaret Altyapısı Teknik Destek İmkanları

DestekİdeasoftTicimaxT-SoftİkasFaprika
Mail Desteği
Telefon Desteği
Kişiye Özel Temsilci?

Alacağınız hizmet ne olursa olsun en önemli özelliklerden birisi satış sonrası desteğidir. Destek hizmetleri ile tüm soru ve sorunların çözülebileceğine inanıyoruz. Tabi ki ek isteklerinizde firmaların isteyebileceği ekstra ücretlendirmeler olabiliyor. Bu ücretler aldığınız pakete ve anlaşmanıza bağlı olarak değişiklik gösteriyor.

E-ticaret altyapı seçimi, yönetimi ve kurulumu sırasında alanında uzman e-ticaret danışmanı seçmeniz işlerinizi kolaylaştıracak ve ilerleyen zamanlarda oluşabilecek sorunları en aza indirecektir.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir