fbpx
En İyi Stok Fotoğraf Siteleri [Ücretli/Ücretsiz Siteler]

En İyi Stok Fotoğraf Siteleri [Ücretli/Ücretsiz Siteler]

Stok fotoğraf, dijital pazarlamanın birçok alanında ihtiyaç duyulan alanlardan biridir. Özellikle reklam kampanyaları oluştururken, web siteleri kurarken ya da tanıtım videoları oluştururken sıkça yararlanılır. Ticari hizmetlerde lisanssız görseller kullanmak ilerleyen süreçlerde büyük sorunlar oluşturabilir. Bu yüzden sizin için ücretli ve ücretsiz stok görsel sitelerini listeledik.

Ücretsiz Stok Fotoğraf Siteleri 

1- Pexels

Pexels, video ve fotoğrafları ücretsiz şekilde indirebileceğiniz platformlardan biridir. İndirme için herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmaz. Sadece destek olmak isterseniz gönüllü bağış gerçekleştirebilirsiniz.

Site linki: https://www.pexels.com/tr-tr/

2- Shutterstock 

Shutterstock ücretli bir platform olsada yeni hesaplarda ücretsiz görsel indirmenize olanak sağlar. Çok acil ve önemli görselleri bu şekilde indirebilirsiniz.

Site linki: Shutterstock

3- Unsplash

Unsplash, stok video ve fotoğraflar açısından büyük bir portföye sahiptir. Siteden indirdiğiniz görseller için ödeme yapmanıza ya da lisanslamanıza gerek yoktur.

Site linki: Unsplah

4- Pixabay

Stok görsel portföyü her gün artan Pixabay’dan fotoğraf ve video indirmesi sağlayabilirsiniz.

Site linki: Pixabay

5- Freepik 

Freepik hem ücretli hem de ücretsiz dijital fotoğraf, vektör ve fotoğraf gibi dosyaları indirebileceğiniz bir web sitedir. Günlük 10 adede kadar ücretsiz görsel indirebilirsiniz.

Site linki: Freepik

6- Adobe Stock 

Adobe stock, Adobe firmasının içerik üreticilerine içerik indirebilmesilerini sağlayan platformlardan biridir. Geniş deposuyla aradığınız birçok içeriği bulabilirsiniz.

Site linki: Adobe

 

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir